Nispeten genç olmanıza rağmen bilge ve duygusal açıdan olgun bir insan mısınız? Belki yaşına uymayan bir ruhun var !

Bu anahtar işaretler yaşlı bir ruh olduğunuzu gösteriyor…

“Yaşlı ruhun” genel özellikleri Çocukluğundan beri “yaşlı” ruhlu insanlar yetişkinlerle aynı kuşaktan arkadaşlarla olduğundan daha iyi geçinme eğilimindedir . Bir yandan bu faydalıdır çünkü bu insanlar diğerlerinden daha akıllı ve daha olgundur, diğer yandan sosyal uyum açısından sorunlar gösterebilirler. Arkadaş seçimi konusunda seçici davranırlar ve dar bir çevrede kendilerini rahat hissederler. Bu ruhlar aynı zamanda etraflarındaki enerjileri de çekerler, bu yüzden kendilerini başkalarından izole etmeleri gerekir. Yalnız olduklarında genellikle kendilerini daha iyi hissederler ve daha üretken olurlar. Ayrıca ruhu yaşlı insanlar tarih ve kültüre dair yeni şeyler öğrenmeye istekli olabilirler.

Yaşlı ruhların” başka hangi özellikleri var? Güçlü sezgi, yaşlı ruhu karakterize eden başka bir özelliktir. En iyi kararları vermek için insanları ve durumları analiz ederler. Aynı zamanda onlar için maddi şeyler değil, kişiliğin nitelikleri ve özellikleri önemlidir.

Bu insanlar çocukluktan itibaren organize olurlar ve rutinlerine sadık kalırlar. Yaşlı ruhların da yüksek düzeyde empatisi vardır. Başkalarının yaşam deneyimlerini çok iyi anlarlar, onları yargılamazlar ve onlara en iyi tavsiyeleri verirler. Mistikler, ne yazık ki bu düzeydeki olgunluğun ilk yıllarda bir yük olarak görünebileceğini söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x